Zmodernizujte své bydlení prostřednictvím webu Akcniceny.cz

5.4.2018 | | Jak na to? | Komentářů 0 |

Díky výrazným slevám rozmanitého zboží, soustředěným na webu Akcniceny.cz, můžete své bydlení neustále přizpůsobovat módním trendům. Nemusíte se spoléhat na letáky, které Vám přijdou do poštovní schránky. Na speciálním webu máte akční ceny i dobu jejich trvání jako na dlani.

Zmodernizujte své bydlení prostřednictvím webu Akcniceny.cz - foto, Hyperbydleni.cz

Základem jsou nabídky supermarketů (viz akční letáky Kaufland, akční letáky Tesco), které nabízejí zejména potraviny, drogerii či oblečení, ale zastoupeni tu jsou i prodejci bytového vybavení, například OBI, Hornbach, Möbelix, Jysk, Sconto nebo Pepco.

Můžete si procházet buď jednotlivé letáky, anebo zboží rozdělené do logických kategorií: potraviny, drogerie a parfumerie, elektronika a bílá technika, dům, byt a zahrada, textil, sport a volný čas, ostatní. Kategorie se dále dělí na podkategorie, takže získáváte dokonalý a rychlý přehled o zlevněném zboží, ať už to, co chcete koupit, má být pivo, mléko, televize, fotoaparát, dětské pleny, zahradní sekačka, kuchyňská linka či nový koberec do obýváku.

Díky Strážci slev ušetříte až 85 %

Předjaří je tradičním obdobím bytových změn, a právě teď najdete na portálu Akcniceny.cz či ve stejnojmenné mobilní aplikaci tisíce položek ve slevách, které dosahují až 85 %! Aby Vám žádná neutekla, využijte bezplatnou funkci Strážce slev. Pomůže Vám tím, že průběžně monitoruje aktuální akční nabídky oblíbených prodejců nejrůznějšího zboží. Přitom kontroluje, zda se v aktuální akční nabídce vyskytlo zboží v kategorii, o niž jste projevili zájem (například vybavení do ložnice, úložné prostory…). Sleduje také, zda se objevilo konkrétní zboží, které jste zadali ke hlídání (například obklady určitého typu). Na Váš popud hlídá i to, zda příslušný produkt či zboží v rámci kategorie bylo zlevněno na zadanou cenu nebo o určenou procentuální část.

Po splnění podmínek Vám Strážce slev odešle informaci na určený e-mail. Dozvídáte se tak jen to, co skutečně potřebujete, a nejste zaplaveni papírovými letáky. Na webu Akcniceny.cz můžete vyhledat i adresy jednotlivých prodejen a obchodních center, využít slevové kupony a sestavit nákupní seznam. Navštivte ho a začněte výrazně šetřit své peníze ještě dnes!Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Zmodernizujte své bydlení prostřednictvím webu Akcniceny.cz zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Festival dobré nálady Benátská! s Impulsem začíná za týden!, Hyperbydleni.cz

Festival dobré nálady ...

25.07.2018

26. ročník festivalu Benátská! s Impulsem

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo